Kdo vlastně jsme a co od nás můžete čekat?

Jsme gynekologická klinika se sídlem v České Třebové. Zaměřujeme se na standartní gynekologickou péči a rozšířené ambulantní zákroky. Očekávejte u nás odborný přístup s komplexním poradenstvím a laskavé zacházení. Zakládáme si na celkové spokojenosti našich pacientek, vytváříme pro vás příjemné a bezpečné prostředí.

Testovací obsah

Tohle jsme my a naše klinika!

V našem týmu najdete odborníky s mnohaletými zkušenostmi. Naší práci nebereme jen jako povinnost, ale jako něco, co nás naplňuje a baví. Naší odměnou jsou spokojené ženy, které od nás odcházejí s úsměvem na tváři. Na naší klinice narazíte na lidskost, laskavost, ale i humor a určitý nadhled. Naším cílem je, abyste se cítily v dobrých rukou a zbytečný stres zanechaly před dveřmi kliniky.

Naše klinika je místem, kde se cítíte spokojeně a bezpečně. Respektujeme soukromí našich pacientek, proto v každé ordinaci jsou umístěné dvě kabinky od sestřiček k doktorovi. Samozřejmostí je absolutní čistota a sterilní prostředí ordinace. Všechny prostory kliniky jsou moderně vybavené a poskytují vám tak komfort jak v čekárně, tak i v samotné ordinaci. Příjemnou atmosféru u nás dokresluje usměvavý personál od sestřiček po lékaře.

Moderní vybavení a odborný přístup

Na naší klinice se zabýváme mimo jiné také ambulantními zákroky. Nenarušujeme vám běžný život, prakticky ihned po výkonu se můžete vrátit do svého domova. Používáme moderní a inovativní postupy i vybavení, které díky svoji miniaturní velikosti umožnuje malou nebo téměř žádnou traumatizaci pacientky. Bereme ohledy i na zátěž těla narkózou a proto používáme nové postupy tlumení bolesti – Entonox neboli ,,rajský plyn“. Ten neuspává, ale zároveň potlačuje vnímaní bolesti. Hlavní výhody této metody jsou bezpečnost a přesto zklidňující efekt u pacientky.

Pomocí hysteroskopie se nám daří řešit i poměrně úspěšně problematiky neplodnosti u žen, kdy 50 % žen po zákroku úspěšně otěhotní.

Testovací obsah 2

Zeptejte se na cokoliv

Položky označené * jsou povinné

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.